Aktuális állásaink

Jelentkezzen meghirdetett állásainkra

Gyorsnyomdai munkatárs

Feladatok, amelyek a munkakörhöz tartoznak :

Teljeskörű ügyfélkiszolgálás, amely a lakossági és céges ügyfeleinkre egyaránt kiterjed.

  • fénymásolás
  • nyomtatás
  • spirálozás
  • laminálás
  • diplomakötés
  • szkennelés, CD, DVD írás
  • szerkesztési feladatok
  • ügyfeleink tájékoztatása telefonon és e-mailen
  • árajánlat kérések feldolgozása, megválaszolása
  • pénztárgép kezelése
  • üzlet tisztán tartása

Tapasztalatok, amelyek szükségesek :

  • legalább 1 év hasonló munka területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • a fénymásológépek ill. az ezekhez kapcsolódó berendezések funkcionális ismerete
  • számítógépes szerkesztő programok alkalmazása
  • pénztárgép kezelési tapasztalat

Szakmai követelmények:

  • középfokú végzettség
  • magabiztos, komplex számítógépes ismeretek
  • használható matematikai tudás
  • alapszintű angol nyelv használata

Személyiséggel kapcsolatos elvárások, készségek, képességek:

Mivel munkaidő nagy része az ügyfelek kiszolgálásával telik, a “személyiség” kérdése meghatározó jelentőséggel bír.

  • kitűnő kommunikációs készség mind írásban, mind szóban
  • jó szervező készség
  • becsületesség minden szituációban
  • nyitott, együttműködő, ügyfél centrikus magatartás
  • eredmény orientált gondolkodásmód
  • gyors problémamegoldó képesség
  • kedves, empatikus viselkedés
  • higgadtság, kiegyensúlyozottság
  • önálló, precíz  munkavégzés
  • terhelhetőség
  • stressztűrés
  • megbízhatóság
  • műszaki beállítottság
  • számlázási ismeretek
  • pénztárgép kezelési gyakorlat
  • rend és tisztaság iránti igény

Amit kínálunk:

  • fiatal, lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség
  • kulturált, kellemes munkakörnyezet

Tisztelt Pályázó!
Kérjük, hogy a jelentkezés feltételeit figyelmesen olvassa el és csak abban az esetben pályázzon, ha rendelkezik a fent megjelölt munka tapasztalattal és kompetenciákkal.       A kapcsolatot csak a releváns jelentkezőkkel tudjuk felvenni.

Ha ezek alapján úgy érzi, hogy az állást kifejezetten Önre szabtuk, ne habozzon! Kattintson és küldje el jelentkezését.